Plafon Largo – do wnętrz na fali

Plafon Largo w kształcie spirali pasuje nie tylko do nowoczesnego biura, ale też do salonu czy pokoju młodzieżowego, zamieszkanego przez fana science fiction. Nieszablonowa forma stanowić będzie dodatkową dekorację wnętrza, która zwróci uwagę gości.Nikt nie przejdzie obok tego oświetlenia obojętnie!

Lampa sufitowa Largo z modułem LED nie wymaga dodatkowych żarówek czy świetlówek, więc maksymalnie ułatwi codzienne funkcjonowanie. Solidna, ale elegancka metalowo-akrylowa konstrukcja o mocy 32 W roztacza neutralne, białe światło o temperaturze barwowej 4000K. To przyjazne dla oka oświetlenie jest również przyjazne dla portfela – moduł LED jest energooszczędny, więc wysokie rachunki za prąd nie będą Twoim problemem.

Nowoczesny plafon Largozapewni przyjazną atmosferę w każdym wnętrzu, a codzienne lub służbowe czynności będą dzięki niemu wykonywane komfortowo. Nie musisz przejmować się jego czyszczeniem – norma IP20 gwarantuje utrzymanie lampy w czystości i zabezpieczy ją przed kurzem. Nie zastanawiaj się – wybierz plafon Largo i zyskaj wnętrze na fali.

Wymiary
Średnica 48 cm
Wysokość 65 cm
Waga 2.05 kg
Do pobrania