Plafon Largo – w intrygującej formie

Nowoczesny plafon Largo w kształcie podwójnej spirali to gratka dla fanów nowoczesnego wzornictwa. Model pokochają także osoby, które chcą dodać klasycznym wnętrzom nieco awangardy. To dobra propozycja dla wszystkich, którzy cenią innowacje, ale jednocześnie preferują w swoim domu lub biurze energooszczędne rozwiązania.

Lampa sufitowa Largo ma wbudowany moduł LED , który charakteryzuje się maksymalną mocą aż 69W w wariancie energooszczędnym, co sprawia, że plafon nie tylko znakomicie oświetli całe pomieszczenie, ale też nie podniesie znacząco rachunków za prąd. Metalowo-akrylowy model nie wymaga użycia żarówek, co sprawia, że od razu po instalacji możesz cieszyć się jego niezakłóconą pracą.

Futurystyczny plafon generuje białe, neutralne światło o temperaturze barwowej 4000K, przyjazne dla wzroku wszystkich osób obecnych w pomieszczeniu. Dodatkową korzyścią plafonu jest spełnianie normy IP20, dzięki której możesz mieć pewność, że do wnętrza lampy nie dostaną się zabrudzenia. Wybierz futurystyczny plafon Largo i ciesz się jego intrygującą formą.

Wymiary
Średnica 48 cm
Wysokość 65 cm
Waga 3.35 kg
Do pobrania