Plafon Marica – gustowna biel podkreślona ozdobnymi kryształkami

Plafon Marica jest idealnym rozwiązaniem do przestronnego salonu lub jadalni urządzonej w stylu klasycznym. Trzy źródła światła otulą pomieszczenie intensywnym, przyjemnym blaskiem, który z powodzeniem podkreśli szlachetną naturę eleganckich, drewnianych mebli. Aby projekt wnętrza był spójny estetycznie, do plafonu warto dobrać kilka dodatków takich jak biała, porcelanowa zastawa stołowa, biały dywan lub narożnik pokryty beżowym materiałem tapicerskim.

Dzięki wyjątkowemu designowi elegancki plafon zrobi wrażenie na odwiedzających Cię gościach. Na trzech ramionach lampy znajdują się białe klosze o kulistym kształcie. Spod kloszy zwisają dekoracyjne kryształki, które przyciągają wzrok i odbijają refleksy światła, powodując, że w pomieszczeniu panuje wyjątkowa atmosfera.

Trójpłomienny plafon posiada klosze wykonane z białego szkła, co sprawia, że lampa emituje światło w kolorze białym. Dzięki temu salon lub jadalnia, gdzie znajduje się plafon, są doskonale oświetlone. Przekonaj się o tym sam!

Wymiary
Szerokość 40 cm
Wysokość 35 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon