Plafon Montana – srebrny dysk

Minimalistyczne wnętrze charakteryzuje się prostymi liniami, gładkimi powierzchniami i brakiem jakichkolwiek dekoracji. Surowość, umiar w akcesoriach i chłodna paleta kolorów działają uspokajająco, a zarazem ułatwiają koncentrację. Oświetlenie tego typu wnętrza również wymaga prostoty. Plafon Montana w nowoczecnm stylu idealnie uzupełni stonowane aranżacje.

Lampa naścienna w kształcie dysku będzie doskonałym źródłem rozproszonego, a zarazem intensywnego światła. Nowoczesne oświetlenie posiada klosz wykonany z aluminium o satynowym wykończeniu i szkła. W środku znajduje się wbudowany LED o mocy maksymalnej 24W i strumieniu światła 1560 lumenów, co odpowiada mocy ok. 100W tradycyjnej żarówki nieenergooszczędnej.

Okrągły plafon Montana daje ciepłe, białe światło o barwie 3000K. Lampa naścienna ma średnicę 35 cm, dlatego będzie wyglądać proporcjonalnie w niewielkim i średnim pomieszczeniu – zarówno w domu, jak i w miejscu publicznym czy biurze.

Model posiada stopień szczelności IP20, dzięki czemu pozostaje odporny na pyłki i zanieczyszczenia o średnicy 1,25 cm i większe.

Montana - wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał szkło/aluminium
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 24W
Strumień światła 1560,0 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata