Plafon Optica – ekskluzywne oświetlenie do wysokich wnętrz

Przestronny salon z wysokim sufitem stwarza pewne trudności z doborem głównego oświetlenia – należy znaleźć lampę, która zapewni wystarczającą ilość światła, a przy tym pozwoli w pełni wykorzystać proporcje pomieszczenia. Jeśli więc masz wysokie wymagania, dobrym wyborem będzie plafon Optica.

Podstawą lampy jest okrągła podsufitka, od której odchodzi aż sześć szklanych kul w dwóch rozmiarach. Dzięki kaskadowemu ustawieniu kloszy oraz maksymalnej wysokości 170 cm żyrandol wspaniale oświetli pomieszczenia z antresolą oraz wysokim sufitem (np. w kamienicy). Lampa Optica to model dla Ciebie, jeśli oczekujesz przyjemnego dla oczu i nienatrętnego oświetlenia – mlecznobiałe szkło zmiękcza światło, tworząc przytulny nastrój w pomieszczeniu. Jednocześnie obecność chromowanych elementów nie pozwala zapomnieć, że jest to propozycja do nowoczesnych i kreatywnych aranżacji.

Sześciopłomienna lampa wisząca ze szklanymi kulami sprawdzi się w roli oświetlenia głównego we wnętrzach o reprezentacyjnym charakterze – dużym salonie z antresolą czy holu luksusowego hotelu. Model ten świetnie pasuje do nowoczesnych aranżacji utrzymanych w eleganckim tonie.

Wymiary
Szerokość 55 cm
Wysokość 170 cm
Waga 5.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon