Plafon Pozondon – rozjaśni Twoje wnętrze!

Szukasz pomysłu na modną aranżację wnętrza? Plafon Pozondon rozjaśni Twoje wnętrz i nada mu stylowego charakteru. Model wyróżnia się kolorystyką oraz obecnością ozdobnych listew ze źródłem światła led, które zostały rozmieszczone na różnych wysokościach. Całość prezentuje się nowocześnie i designersko.

Plafon Pozondon o wymiarach 52x12 cm został wykonany ze stali w kolorze złotym. Klasyczny kształt koła stanowi atrakcyjną podstawę i tło dla dekoracyjnych półokręgów z listwami led. Każdy z nich został umieszczony na innej wysokości, dzięki czemu plafon zyskuje efektowną kaskadową budowę.

Oświetlenie led jest energooszczędne i przyjazne środowisku. Plafon zapewnia światło o strumieniu 31000Lm i maksymalnej mocy 22,5 W. Temperatura barwowa 3000K oznacza białe, ciepłe światło, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o przeznaczeniu dziennym.

Plafon Pozondon to oryginalna i stylowa propozycja oświetlania do salonu, jadalni lub sypialni. Model świetnie sprawdzi się także we wnętrzach hotelowych lub biurowych.

Wymiary
Średnica 52 cm
Wysokość 12 cm
Waga 3.9 kg
Do pobrania