Plafon Rocky – idealne oświetlenie niewielkich wnętrz

Zastanawiasz się, jak rozjaśnić gabinet, korytarz lub małą łazienkę tak, aby forma oświetlenia nie wywołała przytłaczającego wrażenia? Wykorzystaj plafon Rocky, którego średnica wynosi 35 cm, a wysokość jedynie 8 cm. Dzięki niemu przestrzeń w niewielkim pomieszczeniu będzie doskonale oświetlona, co przełoży się na komfort Twój i pozostałych domowników.

Chcesz wykreować we wnętrzu wyjątkową atmosferę? Wybierz plafon z modułem LED, który jest wykonany z betonu oraz mlecznego szkła. Oświetlenie o tak unikalnym wyglądzie stanie się ozdobą każdego pomieszczenia, na które wszyscy odwiedzający Cię goście zwrócą uwagę.

Nowoczesny plafon jest wyposażony w żarówkę LED, która emituje rozproszone światło o temperaturze barwowej 2700K. Po włączeniu plafonu otrzymujesz ciepłe, przyjemne światło, które pomaga zrelaksować zmysły. Plafon sprawdzi się w sypialni, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować go w salonie, gdzie zaaranżujesz zestaw oświetleniowy składający się ze światła ciepłego i zimnego.

Wymiary
Szerokość 35 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania