Plafon Rocky – połączenie betonu i mlecznego szkła

Zastanawiasz się, jak oświetlić ciasne pomieszczenie, aby zapanowała w nim przytulna atmosfera? Wykorzystaj nowoczesny plafon, w którym moduł LED znajduje się pod półokrągłym kloszem wykonanym z mlecznego szkła. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujesz rozproszone, delikatne światło, które znakomicie rozjaśnia zakamarki w małej łazience lub w gabinecie.

Jesteś miłośnikiem oryginalnego designu? Podczas aranżacji wnętrz przykładasz wagę do najmniejszych szczegółów? Plafon Rocky posiada nasadę wykonaną z betonu w kolorze szarym, który efektownie kontrastuje z gładką powierzchnią szklanego klosza. To połączenie surowego i eleganckiego materiału spodoba się miłośnikom nowoczesnego wzornictwa.

Plafon ze szkła i betonu doskonale komponuje się z wystrojem wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym lub industrialnym. Chcesz uzyskać efekt harmonijny estetycznie? Do plafonu możesz dobrać czarne kinkiety, sofy obite szarą tapicerką oraz dywan o jednolitej, białej teksturze. Surowość aranżacji możesz przełamać, ustawiając w widocznym miejscu doniczkę z rośliną.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania