Plafon Rose – klasyczny i oryginalny!

Szukasz pomysłu na efektowne oświetlenie? Plafon Rose posiada klasyczny kształt i kolorystykę oraz oryginalny akcent w postaci detali, które nadają mu stylowego charakteru. Lampa świetnie sprawdzi się w średniej wielkości pomieszczeniach. To dobry wybór do sypialni, gabinetu lub pokoju młodzieżowego.

Plafon o wymiarach 13x43x43 cm posiada klasyczny półokrągły kształt. Mleczne szkło w kolorze białym zapewnia jasne oświetlenie, a równocześnie sprawia, że światło jest przytulne i nie męczy wzroku. Na środku plafonu została umieszczona dekoracyjna czarna gwiazdka oraz niewielki element z metalu, który również przepuszcza światło.

Plafon pozwala na montaż żarówek o typie gwintu E14 i maksymalnej mocy 40W. Takie rozwiązanie sprawia, że oświetlenie świetnie sprawdzi się także w większym pomieszczeniu. Klasa szczelności IP20 wydłuża żywotność lampy.

Plafon Rose to efektowna propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Model świetnie sprawdzi się jako światło główne lub uzupełniające. Oświetlenie możesz uzupełnić o pozostałe modele z serii.

Wymiary
Długość 43 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.9 kg
Do pobrania