Plafon Soft Led – minimalistyczne oświetlenie do wielu pomieszczeń

Prosty plafon Soft Led ma taki design, że będzie pasował do wielu pomieszczeń i różnych aranżacji. Może sprawdzić się w kuchni, przedpokoju i nowoczesnym pokoju nastolatka. Świetnie prezentuje się w biurach, punktach usługowych i sklepach. Nawet w minimalistycznej poczekalni, gabinecie lub sali szkoleniowej świetnie spełni swoje zadanie. Może być stosowany pojedynczo – w małym pomieszczeniu albo w kilku egzemplarzach na większej przestrzeni. Idealne otoczenie dla plafonu to nowoczesne, minimalistyczne, industrialne.

Plafon Soft Led został wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego. Jest niezwykle prosty, jeśli chodzi o kształt – przypomina podłużną belkę lub listwę. Źródło światła, czyli żarówka LED o gwincie T8, znajduje się w komplecie z lampą. Plafon Soft LED jest w kolorach: grafit i czarny. Wymiary to: 6 × 6 cm.

Pasuje do niemal każdej kolorystyki, szczególnie bieli, odcieni szarości, grafitu, czerni. Dobrze współgra z nowoczesnym umeblowaniem, choć nie dominuje nad całym wystrojem, tylko delikatnie go podkreśla.

Wymiary
Szerokość 6 cm
Wysokość 6 cm
Waga 3.02 kg
Do pobrania