Plafon Soft Led – minimalizm w eleganckim stylu

Plafon Soft Led to oświetlenie, do którego słowo „minimalistyczny” pasuje jak ulał. Design to jego atut. Nie posiada ozdób, jest w przyjemnej dla oka, a do tego modnej kolorystyce. Będzie dobrym oświetleniem w kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju. Pasuje do biura, punktu usługowego, sklepu i wielu innych miejsc. Jest praktyczny, prosty, zaś brak ozdób jest tutaj atutem, ponieważ dzięki temu jeszcze łatwiej dopasować go do różnych aranżacji. Plafon Soft Led pasuje do wystrojów w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym.

Plafon Soft Led został wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego. Jest to lampa o podłużnym, prostym kształcie - wygląda jak wąska belka lub listwa. W komplecie znajduje się także źródło światła, czyli żarówka LED o gwincie T8. Plafon jest w kolorze grafitowym. Wymiary wynoszą: 6 × 6 × 63 cm.

Idealny jako dodatkowe oświetlenie w większym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzi się w małej, nowoczesnej kuchni. Doskonale radzi sobie w niemal każdej kolorystyce, szczególnie w chłodnych odcieniach.

Wymiary
Długość 63 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 6 cm
Waga 1.74 kg
Do pobrania