Plafon Soft Led – elegancki o geometrycznym kształcie

Nowoczesny plafon Soft Led to oświetlenie, które dyskretnie wtapia się w tło, spełniając głównie praktyczne funkcje. Jego design jest stonowany i elegancki. Pasuje do pokojów, kuchni, jadalni, przedpokoju, biur, poczekalni, sklepów, sal szkoleniowych, punktów usługowych. Nie ma ozdób i to jest jego plusem, ponieważ dzięki temu łatwiej dopasować go do wnętrz w różnym stylu. Plafon Soft Led najlepiej komponuje się z wystrojami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym. Dzięki neutralnemu wyglądowi można też umieścić go w innych aranżacjach.

Plafon Soft Led został wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma kwadratowy kształt z kontrastującą oprawą wokół obudowanego na biało źródła światła. Lampa sprzedawana jest ze źródłem światła w komplecie – to pięć żarówek LED o gwincie T8. Kolory – grafit i biały. Wymiary to: 63 × 6 cm.

Zarówno w nowoczesnym pokoju w mieszkaniu, urządzonym w nowoczesny sposób, jak i w hotelowym holu czy poczekalni sprawdza się bez zarzutu. Można zestawiać go z innymi lampami Soft Led.

Wymiary
Szerokość 63 cm
Wysokość 6 cm
Waga 9.14 kg
Do pobrania