Plafon Soft Led – proste oświetlenie do nowoczesnych wnętrz

Plafon Soft Led to model idealny dla tych, którzy cenią minimalistyczny design, łatwy do dopasowania do reszty wystroju. W mieszkaniu może być zainstalowany w kuchni, przedpokoju, sypialni, gabinecie. Nadaje się do oświetlania biurowych wnętrz, sklepów, punktów usługowych. Kolorystyka pozwala na różne możliwości aranżacyjne. Choć plafon Soft Led dość łatwo dopasować do wystroju, to najlepiej komponuje się ze stylem nowoczesnym, industrialnym, loftowym i minimalistycznym. Jeżeli szukasz oświetlenia, które będzie przede wszystkim praktyczne, to ten plafon jest dla ciebie.

Plafon Soft Led jest zrobiony z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma prostokątny kształt, dzięki czemu wpisuje się we współczesne trendy. Oprawa kontrastuje z białą obudową światła. Lampa sprzedawana jest w komplecie z żarówkami LED o gwincie T8 (są dwie żarówki). Kolory plafonu to grafit i biały (obudowa źródła światła). Wymiary wynoszą: 20 × 6 cm.

Jest to plafon, który pasuje do nowoczesnego umeblowania i dodatków. Najlepiej sprawdza się w chłodnej kolorystyce, ciemnej i jasnej. Dobrze współgra z innymi lampami Soft Led.

Wymiary
Długość 93.5 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 6 cm
Waga 4.8 kg
Do pobrania