Plafon Staiti – stylowa pajęczyna i czarno-złote klosze

Szukasz lampy, która stanowić będzie przysłowiową kropkę nad “i” w aranżacji Twojego salonu, sypialni lub jadalni? Połącz oryginalny design z ponadczasową elegancją, jaką daje klasyczne połączenie czerni i złota. Oryginalny plafon Staiti przypominający pajęczynę z siedmioma prostymi kloszami z pewnością zrobi wrażenie na Twoich domownikach oraz gościach. Lampa znajdzie zastosowanie w nowoczesnych aranżacjach, również tych inspirowanych stylem vintage.

Czarna lampa posiada oryginalną podsufitkę przypominającą swoim wyglądem pajęczynę. Na niej rozmieszczonych zostało 7 czarnych kloszy w kształcie walców, ze złotym wykończeniem w środku. W każdym z kloszy znajduje się oprawka na pojedyncze źródło światła (żarówkę dedykowaną). Oryginalna i stylowa kompozycja doda charakteru każdemu wnętrzu.

Plafon Staiti posiada aż 84 cm średnicy, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w bardziej obszernych wnętrzach. Plafon tworzy udaną kompozycję z wnętrzami, w których dekoracje wykonane są z metalu w kolorze czarnym.

Wymiary
Średnica 84 cm
Wysokość 23,5 cm
Waga 4.533 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo