Plafon Viserba – lampa w kolorze czarno-białym

Minimalizm, uniwersalna biało-czarna kolorystyka i nowoczesny, geometryczny design? Oto cechy, które z całą pewnością nigdy nie wyjdą z mody. Dzięki ich wyważonemu połączeniu możesz być pewny, że plafon Viserba długo Ci się nie znudzi i będzie dobrze służył przez lata. Prosty plafon z metalu to uniwersalna propozycja do kuchni, salonu, gabinetu lub przedpokoju. Klasyczne połączenie kolorów sprawia, że plafon sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Nowoczesny plafon Viserba ma wymiary: 27 cm (szerokość) x 11,5 cm (wysokość) x 8,5 cm (długość). Sprawdzi się zwłaszcza w niewielkim lub średnim pomieszczeniu, także jako dodatkowe oświetlenie punktowe. Metalowy plafon jest łatwy do utrzymania w czystości (wystarczy przetrzeć go z kurzu wilgotną ściereczką) i odporny na uszkodzenia. Daje jasne światło o ciepłej barwie.

Minimalistyczny plafon o geometrycznym designie będzie doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych oraz industrialnych aranżacji. Spójną kompozycję stworzy z innymi dodatkami i dekoracjami w kolorze biało-czarnym. Bogaty wybór pasujących dekoracji znajdziesz w ofercie sklepu Black Red White online.

Wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 11,5 cm
Waga 1.041 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo