Plafon Voltago - zmieniaj barwy i natężenie światła

Szukasz designerskiego oświetlenia, które będzie pasować do stylowo urządzonego wnętrza? Wybierz plafon Voltago o przyjemnym dla oka, okrągłym kształcie. Ten nowoczesny plafon będzie ciekawym akcentem we wnętrzu łazienki, kuchni czy salonu. W przeciwieństwie do żyrandola lub lampy wiszącej, plafon zajmuje niewiele przestrzeni i świetnie sprawdzi się również w niższych pomieszczeniach. Klosz o mlecznej barwie zaspokoi nawet wyrafinowane gusta.

Pragniesz sam decydować o tym, jaką barwą ma świecić lampa sufitowa w Twoim mieszkaniu? Inteligentny plafon Voltago daje Ci taką możliwość. To Ty wybierasz, że lampa roztacza wokół siebie żółty, ciepły kolor lub jasny, biały. Wystarczy, że zmienisz ustawienia na pilocie. Dostosuj oświetlenie do swoich potrzeb!

Jak sprawić, aby oświetlenie w mieszkaniu było sprawne przez długie lata? Wybierać najnowocześniejsze rozwiązania. Dlatego właśnie stylowy plafon Voltago posiada lampę LED, której moc zauważysz gołym okiem, a energooszczędność dostrzeżesz na domowych rachunkach.

Wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 12,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo