Plafon Woddream – najwyższa jakość w najlepszym stylu

Stylowe i eleganckie oświetlenie w każdym wnętrzu potrafi całkowicie odmienić jego wygląd i charakter. Cenisz sobie przy tym jakość i nowoczesność? Drewniany, geometryczny plafon Woddream to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Sprawdź, jak świetnie poradzi sobie z rozświetleniem każdego zakątka Twojego domu.

Potrójne źródło światła LED o ciepłej barwie pomoże dobrze oświetlić całe pomieszczenie. Drewniana obudowa w jasnym odcieniu ma kształt połączonych sześcianów o różnej wysokości, co dodaje lampie ciekawego wyglądu. Stylowy plafon Wooddream wyróżnia się nowoczesnym designem, uniwersalną kolorystyką i materiałami o najwyższej jakości. Te cechy pasują do każdego wnętrza.

To klasyczne i przyciągające uwagę oświetlenie sprawdzi się nie tylko w pokojach inspirowanych stylem minimalistycznym czy skandynawskim, ale również w aranżacjach klasycznych, eklektycznych oraz retro. Idealnie wpisze się w styl ekologiczny i boho, a w bogato zdobionych pomieszczeniach stworzy kontrast i wprowadzi nieco spokoju.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania