Plafon Wooddream Round – sekret idealnego oświetlenia

Poszukujesz dyskretnego oświetlenia, które rozjaśni Twój salon lub przedpokój i zależy Ci przy tym na najwyższej jakości? Drewniany plafon Wooddream Round to idealne światło, które łączy w sobie uniwersalny i jednocześnie modny design oraz wytrzymałość i i niezawodność. Przekonaj się, jak pięknie rozświetli Twoje wnętrze.

Na potrójne źródło światła składają się złączone elementy w kształcie walca o różnej wysokości. Dodaje to oświetleniu modnego i interesującego wyglądu. Naturalny odcień drewna dębowego oraz ciepły kolor świateł LED wprowadzą do Twojego domu przyjazną, przytulną atmosferę. Plafon Wooddream Round to niezawodny i piękny dodatek, który wpisze się w każdą estetykę wnętrz.

Okrągła lampa Woddream Round o prostym i modnym designie będzie wyglądać fantastycznie zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach, wnętrzach boho czy eklektycznych, jak i pomieszczeniach w stylu klasycznym czy retro. Będzie stanowić idealne oświetlenie nad łóżkiem w sypialni, lustrem w przedpokoju czy kanapą w pokoju dziennym.

Wymiary
Średnica 18 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania