Plafon Wooddream Round – piękne i klasyczne oświetlenie

Każde wnętrze, nawet najpiękniej urządzone, pozostanie bez wyrazu, jeśli nie rozświetli go odpowiednie oświetlenie. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości oraz modnym, minimalistycznym designie, drewniany plafon Wooddream Roung w ciemnym kolorze to rozwiązanie, na które czekasz.

Trzy lampy LED o ciepłym odcieniu umieszczone zostały w asymetrycznej, okrągłej obudowie, wykonanej z drewna bukowego. Naturalny, ciemny kolor sprawia, że plafon Wooddream Round prezentuje się wyjątkowo modnie i elegancko. Takie oświetlenie fantastycznie sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach i będzie pasowało do każdego stylu aranżacji.

Wyjątkowa lampa Wooddream Round podkreśli piękno klasycznie urządzonych wnętrz, wpisze się w estetykę skandynawskiego minimalizmu, rozświetli pokoje urządzone nowocześnie czy ekologicznie. Będzie wyglądać świetnie m.in. w przedpokoju przy wejściu, w sypialni nad łóżkiem czy w pokoju dziennym nad fotelem czy kanapą. Przekonaj się sam, w którym pokoju w Twoim domu będzie pasować najlepiej.

Wymiary
Średnica 18 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania