Oryginalna dekoracja nowoczesnej ściany

Plakat Geometria 2 to idealna dekoracja do aranżacji loftowych, nowoczesnych i minimalistycznych. Podkreśli futurystyczny design mebli w pokoju dziennym, salonie, sypialni, przedpokoju, biurze, gabinecie.

Geometryczny plakat na ścianie to przysłowiowa „kropka nad i” w nowoczesnych i wysmakowanych wnętrzach. To niebanalna ozdoba ścienna, doskonale pasująca do dzisiejszych rozwiązań stylistycznych. Z pewnością nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie.

Plakat Geometria 2 wydrukowany na dobrym gatunkowo papierze kredowym może służyć nam przez długie lata. Dla bezpieczeństwa warto oprawić go w ramy, ale nie jest to konieczne. Wystarczy przykleić go do ściany za pomocą taśmy washi, którą możemy dopasować do kolorystyki plakatu i ściany. Wyrazista i oryginalna kompozycja geometryczna jest w kolorze czarnym. Jasnoszare tło dopełnia chłodnej kolorystyki. Wymiary plakatu – 50 × 70 cm.

Możemy zaaranżować wnętrze, stawiając na geometryczny plakat w towarzystwie nowoczesnego, stojącego oświetlenia i zielonej roślinności w prostej, jednokolorowej doniczce.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 70 cm
Waga 0.12 kg
Do pobrania