Płyta indukcyjna Teka

Remontujesz kuchnię lub urządzasz to pomieszczenie w nowym mieszkaniu? Czas wybrać kuchenkę? Zamiast gazowej skłaniasz się ku indukcyjnej? Doskonały wybór! Płyta indukcyjna Teka jest nowoczesna, łatwa w czyszczeniu, funkcjonalna i stylowa, z pewnością ułatwi gotowanie.

Jakie atuty ma płyta indukcyjna? Podczas codziennego gotowania sprawdzą się 4 praktyczne pola indukcyjne (2 x 18,5 cm i 2 x 15 cm). Sterowanie za pomocą MultiSlidera ułatwia obsługę płyty kuchennej i ustawienie jednego z 9 poziomów mocy. Posiada wbudowaną funkcję Stop&Go. Wskaźnik ciepła resztkowego zapobiegnie poparzeniom, bowiem sygnalizuje, że kuchenka jeszcze nie ostygła. W trakcie gotowania przyda się też timer, który ułatwi kontrolę nad poszczególnymi etapami gotowania.

Zadbaliśmy również o Twoje bezpieczeństwo. Płyta kuchenna 60 cm posiada zabezpieczenie przed dziećmi, tzw. blokadę rodzicielską oraz automatyczny wyłącznik.

Płyta indukcyjna Teka w kolorze czarnym doskonale wpisze się w wystrój niemal każdej kuchni, będzie idealnie kontrastowała z jasnym blatem lub dopełniała ciemniejszy.

IZC 64010 - wymiary
Głębokość 51 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 5.8 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło