Piękny zapach w mieszkaniu

Jeżeli każdego dnia dbasz, aby w Twoim mieszkaniu, czy też innym lokalu o charakterze użytkowym panował piękny i miły aromat, musisz zdawać sobie sprawę, że nie wystarczy jedynie regularnie wietrzyć nasze wnętrze, lecz możemy zastosować nieco inny środek, jaki na pewno nam pomoże osiągnąć cel. Takim sposobem jest podgrzewacz, jaki mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego sklepu internetowego.


Wyjątkowy produkt

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup produktu, który sprawi, że twój lokal wypełni się wyjątkowym zapachem wybierze nasz podgrzewacz, jaki to ma zapach żurawiny. Jest to niezwykle przyjemny zapach, z jakiego na pewno będziesz zadowolony Ty i Twoi współlokatorzy. Każdy, kto wejdzie do mieszkania będzie czuł wyjątkowy zapach wnętrza. Warto także kupić ów produkt do pomieszczeń, w których mamy do czynienia z przykrymi zapachami. Znakomicie sprawdzi się, więc w kuchni. Co więcej możemy skorzystać z podgrzewacza, jeżeli chcemy przygotować dla swego mężczyzny romantyczną kolację. Aromat, jaki wypełni wówczas nasze mieszkanie stanie się prawdziwym i mocnym afrodyzjakiem.


Praktyczny dla każdego

Podgrzewacze, jakie chcemy Państwu zaprezentować są pakowane po sześć sztuk, zaś czas ich palenia do cztery godziny. Warto zaznaczyć, że piękny aromat utrzymuje się przez bardzo długi czas we wnętrzu lokalu, dlatego można go uznać za bardzo ekonomiczny. Dodatkowo możliwe jest niezwykle proste dozowanie zapachu, co sprawia, że możemy palić jednocześnie wszystkie podgrzewacze, jak i jeden wybrany. Dzięki nim wnętrze mieszkania wypełni się intensywnym zapachem, który na pewno będzie nam się bardzo podobał.

Wymiary
Głębokość 8 cm
Szerokość 1,8 cm
Średnica 8,2 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.094 kg
Do pobrania