Żakardowa poduszka dekoracyjna 45x45 – niezwykle przyjemna w dotyku

Oglądając telewizję wciąż zmieniasz pozycję, ponieważ jest Ci niewygodnie? Marzysz o sofie lub łóżku pełnym miękkich, kolorowych poduszek? Chcesz, aby Tobie i Twoim gościom wygodniej siedziało się na ogrodowych fotelach czy leżakach? W tych wszystkich przypadkach przyda Ci się żakardowa poduszka z BRW.pl.

Mała poduszka posiada delikatne tłoczenia nadające wzór. Tak dyskretne zdobienie sprawia, że poduszka odnajdzie się równie dobrze w eklektycznym salonie, co w minimalistycznej sypialni. Dzięki niewielkim rozmiarom 45 x 45 cm sprawdzi się zarówno położona na fotelu czy ławce, jak również – na łóżku lub kanapie.

Poduszka jest wykonana z poliestru. Posiada również poliestrowy wsad, co czyni ją bardziej przyjazną alergikom niż poduszki z pierzem naturalnym. Nie ma zamka. Dostępna jest w kilku kolorach, dlatego tylko od Ciebie zależy, czy połączysz kilka poduszek w tym samym odcieniu, czy może zdecydujesz się na zestawienie 2 lub 3 odcieni.

Dekoracja jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.67 kg
Do pobrania