PODUSZKA DEKORACYJNA FLORES – PIĘKNO I ELEGANCJA W KAŻDYM DOMU

Luksusowa poduszka Flores łączy w sobie wygodę i funkcjonalność. W pełni oddaje ona pasję do tworzenia pięknych i oryginalnych wnętrz, które zachwycają designem i wygodą. Piękne wzornictwo i zawsze modne kolory sprawiają, że elegancka poduszka Flores odnajdzie się w salonie, sypialni czy gabinecie glamour, nowoczesnym, francuskim, angielskim.

Zastosować możesz ją jako element typowo dekoracyjny lub jako podpórkę pod kręgosłup. Wygodna poduszka Flores może też służyć jako podnóżek. Położona na kanapie, sofie, narożniku, wersalce, łóżku, krześle czy fotelu zawsze będzie prezentować się elegancko i z klasą. Miękka, a jednocześnie nieodkształcająca się będzie praktyczną dekoracją, której pielęgnacji nie trzeba poświęcać wiele czasu.

Kolorowa, utrzymana w ciemnych tonacjach czerni i zieleni poduszka Flores to kwintesencja nowoczesnego designu. Dobrze będzie się komponować z jasnymi, a także ciemnymi kanapami. Prosta w formie nie przyćmi ich, a jednocześnie będzie wyróżniającym się elementem.

Wymiary poduszki to45x45 cm. Klasyczny rozmiar pozwala dopasować ją do każdego mebla wypoczynkowego. Idealny komplet poduszka stworzy z kocem lub grubo plecionym pledem.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania