PODUSZKA DEKORACYJNA ROSETTE – KLASYCZNA PODUSZKA DEKORACYJNA

Marzysz o eleganckim salonie utrzymanym w szykownym stylu? Zaproś do wnętrza szykowną i stylową poduszkę dekoracyjną Rosette. Zachwyca ona swoim designem, kolorami, fakturą. Doskonale uzupełni aranżację pokoju dziennego, pamiętaj jednak, że odnajdzie się też w takich wnętrzach jak sypialnia, gabinet, jadalnia. Idealnie uzupełni wnętrza nowoczesne, klasyczne, stylizowane.

Wygodna poduszka dekoracyjna Rosetta będzie stanowić prawdziwe wybawienie dla kręgosłupa. Ergonomiczna, przyjemna w dotyku, o optymalnym kształcie i modnym kolorze sprawi, że wygodnie obejrzysz serial, przeczytasz książkę czy spędzisz długie godziny na pogaduchach z gośćmi. Materiał, z którego jest wykonana, gwarantuje trwałość, solidność i łatwość w czyszczeniu.

Stylowa poduszka dekoracyjna Rosette to produkt utrzymany w kolorystyce różu. Uzupełniona jest pięknymi dekoracyjnymi nadrukami, które dodają jej charakteru i oryginalności.

Klasyczny rozmiar 45x45cm pozwala na zastosowanie wygodnej poduszki Rosette jednakowo na dużych narożnikach, jaki sofach o niewielkich wymiarach.

Poduszkę Rosette możesz łączyć z innymi tekstyliami utrzymanymi w stylu nowoczesnej elegancji. Doskonale będzie się ona komponować z dostępnymi w naszym sklepie meblami wypoczynkowymi.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.46 kg
Do pobrania