Poduszka nadająca ławce elegancki wygląd

Poduszka poliestrowa to element wyposażenia specjalnie dla ławki FDZN 4013. Łączy w sobie zalety praktyczne z estetycznymi, dzięki czemu jest nie tylko wygodnym siedziskiem, ale również dodatkiem ozdobnym. Ponieważ poliester to materiał wodoodporny, nie musisz zdejmować poduszki na noc lub podczas opadów deszczu. Nie obawiaj się również o jego zanieczyszczenia – wystarczy przetrzeć go mokrą szmatką, aby odzyskał blask.

Dzięki poliestrowi poduszka cechuje się także wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pomimo swojej wytrzymałości jest bardzo lekka – przy grubości 3 cm waży zaledwie 180 gramów.

Poduszka świetnie będzie wyglądać na ławce na terenie posesji prywatnej, pensjonatu lub hotelu, a także przy ośrodkach zdrowia i na terenach rekreacyjnych. W każdym miejscu znacznie uprzyjemni relaks na ławce.

W naszej ofercie znajdziesz również mające inne barwy pokrowce na FDZN 4013. Dzięki temu możesz dobrać odmienny do każdej posiadanej ławki lub zdecydować się na ich jednolitość.

FDZN 9021 - wymiary
Waga 1.56 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Gramatura 180g/m2
Materiał poliester