Komfortowy sen

Bez wątpienia niezwykle ważnym dla nas elementem codziennego życia jest odpoczynek i zdrowy sen. Rzadko jednak zdajemy sobie sprawę, że ogromny wpływ na to czy nasz sen przynosi nam relaks i odprężenie ma używana pościel. Wybieramy pierwsze z brzegu produkty, nie zastanawiając się nad ich zaletami ani wadami. Zanim, więc kupimy poduszkę dla siebie zastanówmy się, który produkt ma najwyższą jakość i który będzie nam doskonale służył.


Najwyższa jakość w dobrej cenie

Wybierając poduszkę dla siebie powinni Państwo mieć na uwadze produkt, który proponujemy i który możecie zakupić w naszym sklepie internetowym. Produktem tym jest poduszka Viking, która cechuje się bardzo wysoką jakością a dodatkowo jest oferowana w niskiej i przystępnej dla każdego klienta cenie. Poduszka ma właściwości antyalergiczne, co powoduje że bardzo skutecznie przeciwdziała osadzaniu się roztoczy kurzu. Mogą ją więc stosować wszyscy, nawet osoby uczulone na kurz czy też pierze. Bez wątpienia bardzo ważną zaletą poduszki jest także to że łatwo utrzymać ją w czystości. Można ją bowiem prac w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Zaletą jest także fakt, że ten produkt przepuszcza powietrze, zaś materiał z jakiego została stworzona nie zbija się, dlatego może nam służyć wiele lat.


Doskonała do ozdoby

Proponowany przez nas produkt spełnia jednak nie tylko funkcje praktyczne ale także ozdobne. Jest to produkt wykonany w trosce o dopracowanie wszystkich nawet najdrobniejszych szczegółów, dlatego też dekoracja z niego jest wprost idealna. Na pewno ozdobi on każde wnętrze w naszym mieszkaniu.

Viking Plus - wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 60 cm
Waga 0.66 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poszycia mikrofibra
Materiał wypełnienia inny
Rodzaj kołdry zimowa
Waga wypełnienia 450g