Pojemnik Infinity - małe zmiany, które cieszą

Wielokrotnie obiecujemy sobie, że zrobimy porządek i pozbędziemy się nieużywanych rzeczy. Okazuje się jednak, że z różnych powodów nie ze wszystkimi jesteśmy w stanie się rozstać. W takich sytuacjach pomocą służą nam akcesoria do przechowywania takie, jak pojemnik Infinity.

Bardzo szybko docenimy jego funkcjonalność i stylowy wygląd. Wszystko za sprawą dopracowanego designu i materiału użytego w produkcji. Stało się nim wysokiej jakości tworzywo, lekkie i odporne na częste użytkowanie. Boki wyposażono w wycięte uchwyty, dzięki którym wysunięcie pudełka z półki lub przeniesienie w inne miejsce staje się jeszcze łatwiejsze. Pojemnik z pokrywą umożliwia przykrycie umieszczonych wewnątrz rzeczy i położenie czegoś na górze.

Uniwersalna szarość pasuje do większości nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Idealnie skomponuje się z bielą i drewnianymi meblami. Modne dziurkowania sprawiają, że pojemnik do przechowywania to również stylowa ozdoba w Twoim domu. Sprawdź inne dostępne kolory i rozmiary pojemników Infinity. Wymiary: długość: 36 cm, szerokość: 27 cm, wysokość: 14 cm. Pojemność: 11 l.

Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 27 cm
Pojemność 11l
Waga 0.476 kg
Do pobrania