Pojemnik Infinity - dobrze zorganizowany

Funkcjonalnie zorganizowana przestrzeń ułatwia codzienne życie domu. Oszczędzamy mnóstwo czasu, nie musząc za każdym razem szukać potrzebnych rzeczy. By ich odnajdywanie było sprawne i przyjemne, warto wyposażyć się w odpowiednie akcesoria do przechowywania, na przykład stylowy pojemnik Infinity.

To model wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, lekkiego i odpornego na intensywne użytkowanie. Wycięto w nim praktyczne uchwyty do przenoszenia oraz dynamiczne otwory na ściankach. Górna pokrywa chroni zawartość przed kurzem i zasłania przed spojrzeniami. Zwiększa również ustawność pojemnika. Bez problemu umieścisz go w głębokiej szufladzie czy na półce w towarzystwie innych pudełek.

Ponadczasowa biel sprawia, że ten ażurowy pojemnik z łatwością dopasujesz do każdego wnętrza. Jeśli chcesz utrzymać oszczędną kolorystykę, spraw mu towarzystwo białych i szarych przedmiotów. By zdynamizować wygląd pokoju, dobierz dodatki w intensywnej kolorystyce albo we wzory. Sprawdź inne dostępne rozmiary i kolory. Pojemność tego produktu wynosi 17 litrów.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 22 cm
Pojemność 17l
Waga 0.572 kg
Do pobrania