Pojemnik 5 l Arco – zachowuje porządek w domu i miejscu pracy

Po zrobieniu generalnych porządków okazało się, że masz tony bibelotów, które wałęsają się po półkach? Jeśli nie możesz lub nie chcesz ich wyrzucić, posegreguj je i przechowuj w jednym miejscu – możesz wykorzystać do tego plastikowy pojemnik 5 l Arco.

Szary pojemnik bez wyrazistych zdobień idealnie sprawdzi się w przestrzeni biurowej, gdzie obowiązuje stonowana stylistyka. Jednak lekkie i pojemne pudełko przyda Ci się także w domu i w pracowni. Dzięki proporcjonalnym wymiarom pięciolitrowy pojemnik Arco zmieści się w szufladzie komody, na półce regału i każdej kuchennej szafce. Zawartość nie wypadnie – zapobiegają temu zatrzaski utrzymujące pokrywę w miejscu. Półtransparentne ścianki ułatwiają segregację rożnych przedmiotów w wielu pojemnikach – nie musisz zdejmować wieka, aby wybrać właściwy.

Masz problem z utrzymaniem swojego stanowiska pracy w profesjonalnym porządku? Zastosuj uniwersalne pojemniki do przechowywania Arco – są duże, a więc pomieszczą nie tylko karteczki z notatkami, długopisy i spinacze, ale również próbniki, niektóre dokumenty (np. faktury), półprodukty, części, narzędzia i materiały reklamowe.

Arco - wymiary
Długość 33,4 cm
Szerokość 20,2 cm
Wysokość 10,6 cm
Pojemność 5l
Waga 0.212 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne