Pojemnik Infinity - porządki nabierają kolorów

Koniec z drobiazgami, które miesiącami nie mogą znaleźć swojego miejsca. Pomieszanymi kosmetykami, ozdobami choinkowymi, zabawkami czy narzędziami. Czas je przeglądnąć i tym, które z nami zostają zorganizować funkcjonalne miejsce do przechowywania. W tej roli znakomicie sprawdzi się pojemnik Infinity.

Wyprodukowano go z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewnia całej konstrukcji zarówno lekkość, jak i wyjątkową trwałość. Wyróżnia go nowoczesny i przemyślany design. Pojemnik z zamknięciem skutecznie zabezpiecza zawartość przed kurzem i umożliwia położenie czegoś na pokrywie. Klasyczny kształt gwarantuje z kolei ustawność na regale, podłodze czy w szafce. Wygodny transport umożliwiają praktyczne uchwyty na krótszych ściankach.

Turkusowy pojemnik będzie idealnym towarzystwem kolorowych elementów wyposażenia wnętrz. Znakomicie ożywi również te stonowane. Połącz go z dostępnymi pojemnikami w innych kolorach i rozmiarach, by cieszyć się paletą radosnych barw oraz porządkiem w swoim domu. Pojemność pojemnika to 17 litrów.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.588 kg
Do pobrania