Pojemnik Infinity - zawartość pod kontrolą

Począwszy od przedpokoju, przez kuchnię, sypialnię, aż po łazienkę - wszędzie gromadzimy przedmioty, które pozostawione w nieładzie wprowadzają niepotrzebny chaos. Jeśli marzysz o uporządkowanej przestrzeni, w której wszystko ma swoje miejsce, zacznij segregować domowe skarby. Pomoże Ci w tym praktyczny i elegancki pojemnik Infinity.

Co sprawia, że warto się w niego wyposażyć? Przede wszystkim solidne wykonanie z wysokiej jakości tworzywa, dzięki któremu ten biały pojemnik będzie Ci służył przez lata. Jego funkcjonalność zwiększają praktyczne uchwyty w postaci wycięć na krótszych bokach oraz pokrywka. Optymalna wysokość 14 cm sprawia, że pudełko z łatwością zmieści się w większości szaf, szuflad, na regale i półce. Nowoczesny kształt z zaokrąglonymi krawędziami zapewnia estetyczny wygląd.

Pojemnik z tworzywa gwarantuje większą trwałość i odporność na intensywne użytkowanie niż podobne wyroby np. z tektury. Biały kolor i brak zdobień pozwoli Ci dopasować go do każdego typu wnętrza - od tych surowych i minimalistycznych po barwne i dekoracyjne. Gdziekolwiek go postawisz, zyskasz porządek i modny dodatek do wystroju pomieszczenia. Produkt dostępny w różnych rozmiarach i kolorach. Wymiary: długość: 36 cm, szerokość: 27 cm, wysokość: 14 cm. Pojemność: 11 l.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 14 cm
Pojemność 11l
Waga 0.504 kg
Do pobrania