Pojemnik Infinity - na mniejsze i większe skarby

Dobrej jakości akcesoria do przechowywania najróżniejszych rzeczy to klucz do sukcesu w organizowaniu domowej przestrzeni. Z ich pomocą w łatwy sposób uzyskasz efekt porządku na półkach, biurku, podłodze, w szafkach i szufladach. Przekonaj się o tym, wybierając funkcjonalny pojemnik Infinity.

Zachwyci Cię wysoka jakość materiału, z którego go wykonano. Pojemniki z tworzywa będą służyć znacznie dłużej niż te z mniej trwałych surowców. Są jednocześnie lekkie i nie odkształcają się na skutek częstego używania. Uchwyty zlokalizowane na krótkich bokach ułatwią Ci wysunięcie pudełka z półki. Nakładana pokrywa nie dopuszcza do kontaktu zawartości z kurzem. Obłe krawędzie nadają nowoczesny kształt.

Pastelowo różowy pojemnik poza pełnioną funkcją przechowywania stanowi również modny dodatek do sypialni, łazienki czy kuchni. Świetnie odnajdzie się w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach. Zobacz również inne warianty rozmiarów i kolorów pojemników Infinity. Wymiary: długość: 27 cm, szerokość: 19 cm, wysokość: 12 cm. Pojemność: 4,5 l.

Infinity - wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 12 cm
Pojemność 4,5l
Waga 0.262 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne