Pojemnik Infinity - dla miłośników porządku i odcieni turkusu

Mnogość przedmiotów obecnych w domu może przytłaczać. Często dochodzimy do wniosku, że korzystamy z niewielkiego procentu rzeczy, które posiadamy. Co z tymi, których nie używamy, ale z jakiegoś powodu nie możemy się ich pozbyć? Umieśćmy je w pudełkach i oznaczmy, by nie szukać ich potem w pośpiechu. Znakomicie sprawdzi się w tej roli pojemnik Infinity.

Wyprodukowany z dobrej jakości tworzywa sztucznego, gwarantuje długoterminową trwałość i wygodne użytkowanie. Dla ułatwienia transportu na bokach wycięto prostokątne uchwyty. Pokrywka pomaga lepiej ukryć zawartość i osłania ją przed gromadzeniem się kurzu. Prosty kształt z zaokrąglonymi krawędziami czyni pudełko niezwykle ustawnym.

Tym, co sprawia, że ten pojemnik do przechowywania przyciąga wzrok są również dynamiczne dziurkowania i radosny, turkusowy kolor. Z łatwością ożywi on wnętrza o spokojnej tonacji lub dopełni te barwne i dekoracyjne. W ofercie znajdziesz też inne rozmiary i kolory pojemników z tej serii. Wymiary: długość: 27 cm, szerokość: 19 cm, wysokość: 12 cm. Pojemność: 4,5 l.

Infinity - wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.268 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne