Pokrowiec na ubrania – przechowuj odzież w odpowiednich warunkach

Masz ubrania, które wymagają szczególnej dbałości w przechowywaniu? Chcesz oddać garnitur do pralni? Wyjeżdżasz na wesele i nie wiesz, w czym przewieźć swój elegancki strój? Pokrowiec na ubrania przyda Ci się w tych i wielu innych sytuacjach – po prostu musisz go mieć!

Pokrowiec o wymiarach 58x130 cm pomieści wieczorową sukienkę, garnitur, kurtkę, suknię ślubną, strój karnawałowy. Czarny pokrowiec na ubrania to uniwersalny wybór – odpowiedni dla kobiet i mężczyzn, zapewniający dyskretne przechowywanie. Producent zastosował tkaninę typu non-wonen (włókna rozmieszczone przypadkowo, jak we włóknie szklanym), dzięki czemu futerał jest bardzo mocny i przetrwa niejeden wyjazd.

Pokrowiec na ubrania jest niezastąpiony podczas podróży autem lub publicznymi środkami transportu. Zapobiega zabrudzeniu i wygnieceniu, zatem przyda Ci się na wyjazd w delegację, na konferencję czy ważną uroczystość rodzinną. Jednak pokrowca warto używać także w domu – chroni zawartość przed kurzem i molami, dzięki niemu delikatne ubrania zachowają świeżość na dłużej.

pokrowiec na ubrania - wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 58 cm
Waga 0.206 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne