Zostań architektem swojego wnętrza z kolekcją Author

Kolekcja Author zaprojektowana jest z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Prosty styl brył, brak uchwytów i system cichego domyku oddają nowatorskie podejście do designu. Możesz wybrać wybarwienie pomiędzy ciepłym dąb san remo jasny lub wyrazistym orzechem columbia. Zwróć uwagę na wykończenie krawędzi blatów i frontów: ścięte pod skosem (orzech) i delikatnie zaokrąglone (dąb). Różnorodne bryły z kolekcji Author możesz dowolnie łączyć ze sobą, tworząc unikalne układy.


Półka Author - szeroki wachlarz możliwości

Praktyczna półka wisząca do powieszenia w dowolnym miejscu na ścianie. Klasyczny, prosty krój i lekka, łatwa w montażu konstrukcja pozwoli dowolnie wyposażyć każde domowe wnętrze.

- Powierzchnia półki to dobre miejsce na ekspozycję stylowych dekoracji, czy książek.

- Uniwersalny kolor lava doskonale komponuje się z całą paletą innych kolorów, dzięki czemu z łatwością zaaranżujesz wnętrze we własnym stylu.

- Półka dostępna jest w dwóch wariantach szerokości do wyboru – 120 i 160 cm.

- Author to kolekcja, która pozwoli stworzyć wnętrze pełne nowoczesnego stylu i funkcjonalnych rozwiązań. Pojemne bryły mebli o różnych wymiarach i funkcjach możesz dowolnie łączyć ze sobą, tworząc unikalne układy. 

Informacje techniczne

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta komórkowa, folia finish

 

Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Author - wymiary
Głębokość 25 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 3,5 cm
Waga 9.8 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta komórkowa, folia finish

 

Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.