Półka Rodes – ekspozycja wspomnień

Podczas aranżacji salonu, sypialni lub gabinetu sprawdzi się spójna zabudowa – stylowa i funkcjonalna. Właśnie taką stworzysz dzięki kolekcji Rodes, w której znajdziesz zróżnicowane moduły. Linia wyróżnia się geometryczną formą i wszechobecną asymetrią – co nadaje zabudowie lekkości i świeżości. Dopełnieniem jest kontrastujące wybarwienie.

Zawsze jest ta nuta niepewności – pokazywać rodzinne zdjęcia, schować je, a może subtelnie zaprezentować? Fotografie z podróży możesz ustawić na półce Rodes w towarzystwie lampionu lub kwiatka. Dzięki temu ilekroć spojrzysz na półkę przypomną Ci się wczasy na rodzinnej wsi, pod palmami lub zimowy wypad do Skandynawii.

Półka o szerokości 90 cm to idealne miejsce na ulubione tytuły książek, nową świecę zapachową, kwiatka w doniczce lub designerski wazon.

Panel tylny w kolorze dąb czarny tworzy idealny, kontrastowy duet z półką w kolorze jesion belarus.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Półka Rodes najlepiej prezentuje się w duecie z biurkiem, łóżkiem i komodą. Możesz ją także zawiesić nad szafką RTV, obudowując telewizor. Wykorzystaj wszystkie niezbędne moduły kolekcji Rodes i zaaranżuj ergonomiczną, przytulną przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Wymiary
Głębokość 19,5 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 19,5 cm
Waga 4.95 kg
Do pobrania