Półmiski - niezwykle przydatne naczynie w każdej kuchni

Półmiski stanowią wyjątkowe naczynie, które odznacza się niezwykle szerokim zakresem zastosowania. Na dzisiejszym rynku istnieje mnóstwo rodzajów półmisków, dzięki czemu doskonale sprawdzą się one w każdej sytuacji. Te ogromne półmiski będą wprost idealne do serwowania różnych wędlin, bogatej gamy serów czy też gatunków ryb. Z kolei te głębokie świetnie posłużą do umieszczania w nich rozmaitych past, sałatek oraz surówek.

Dany produkt to wyjątkowo oryginalny połmisek z serii BRUNCH. Naczynie wykonane zostało z twardej porcelany odznaczającej się najwyższą jakością. Niezwykłe zalety porcelany to między innymi wysoce atrakcyjny wygląd i nietuzinkowość. Naczynie zostało wyprodukowane w Polsce i posiada uniwersalny biały kolor, dzięki czemu pasuje do dowolnej aranżacji podkreślając w subtelny sposób jej charakter. Zarówno w tej tradycyjnie urządzonej kuchni, jak i nieco bardziej nowoczesnej, dany półmisek wraz ze swoim uniwersalnym wzornictwem z pewnością spełni swoją funkcję.


Półmisek porcelanowy - estetyczny wygląd połączony z wysoką funkcjonalnością

Seria Brunch, do której należy dany półmisek cechuje się przede wszystkim solidnością wykonania w połączeniu z uniwersalnością. Poza unikalnym pięknem, do kolejnego atutu naczynia należy fakt, iż doskonale sprawdzi się także jako praktyczny podarunek dla bliskiej osoby lub znajomej z pracy.

Półmisek porcelanowy ma jeszcze jedną, niezwykle istotną zaletę - można go używać w zmywarkach oraz w kuchenkach mikrofalowych. Warto także dodać, iż w ofercie są dostępne rozmaite elementy z serii BRUNCH, które stworzą unikalny komplet w każdej nowoczesnej kuchni nadając jej klasy i niepowtarzalnego stylu.

Informacje techniczne

- Półmisek z serii Brunch,

- Wysokogatunkowa, twarda, biała porcelana,

- Uniwersalne kształty,

- Produkt polskiej fabryki Porcelana Krzysztof,

- Można myć w zmywarce.

Brunch - wymiary
Średnica 33 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

- Półmisek z serii Brunch,

- Wysokogatunkowa, twarda, biała porcelana,

- Uniwersalne kształty,

- Produkt polskiej fabryki Porcelana Krzysztof,

- Można myć w zmywarce.

Pozostałe informacje
Materiał porcelana