Poszewka dekoracyjna Pierre beżowa – uniwersalna ozdoba wnętrz

W naszej ofercie znajdziesz szereg interesujących poszewek dekoracyjnych, które znajdą zastosowanie m.in. w salonach i sypialniach. Jednym z dostępnych modeli jest poszewka dekoracyjna Pierre beżowa. Została zaprojektowana w minimalistycznym stylu. Posiada prostą, symetryczną formę i przyjemny dla oka kolor. Wprowadzi do mieszkania nieco ciepła i stylu. Jej wymiary wynoszą 45 × 45 cm, a w naszym sklepie znajdziesz poduszki, do których poszewka idealnie pasuje.

Poszewka dekoracyjna Pierre beżowa to produkt posiadający wiele atutów. Dotyczą nie tylko względów estetycznych, ale również praktycznych. Poszewka jest prosta w pielęgnacji i lekka. Zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, przez co możesz umieścić ją na ciasnej kanapie, a nawet i na fotelu.

Materiał, z którego została wykonana poszewka dekoracyjna, to poliester. Jego zastosowanie zapewnia produktowi trwałość, na której z pewnością Ci zależy! To świetna inwestycja na długie lata, dzięki której Twoje mieszkanie stanie się wprost wyjątkowe.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.15 kg
Do pobrania