Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Kuchnie na wymiar taniej o VAT

Kuchnie na wymiar taniej o VAT. Sprawdź!

Poznaj kuchnie Black Red White:

Capital
Meble kuchenne z grupy Capital to wysmakowane nowoczesne wzornictwo, które powstało w wyniku połącznia stylu i najwyższej jakości. Naturalny fornir, lakiery w macie lub połysku, markowe akcesoria z dożywotnią gwarancją oraz najbogatszy asortyment wyposażenia dodatkowego dają niezliczone możliwości na stworzenie perfekcyjnie dopasowanej kuchni.
Traffic
Poznaj nowoczesne meble z grupy Traffic. Meble, które zaskoczą ilością funkcjonalności, przyciągną wzrok wyjątkowm stylem i elastycznie dopasują się do domowego budżetu. Wykonane z nowoczesnych materiałów fronty możesz wybrać wegług własnych oczekiwań, podobnie jak uchwyty, które będą kropką na "i" Twojego kuchennego królestwa.
Royal
Królewskie wnętrza potrzebują szlachetnej oprawy. Kuchnie Royal to wykonane z najwyższego gatunku drewna fronty meblowe w stylu ponadczasowej klasyki. Wyraziste rzeźbienia, frezy czy kunsztownie wykonane uchwyty mówią o stylu, wewnątrz kryje się mnóstwo funkcjonalnych rozwiązań, które możesz dobrać samodzielnie. Podobnie jak akcesoria z dożytownią gwarancją jakości.
Sentima
Miłość do klasyki można odzwierciedlić również w kuchni. Poznaj fronty kuchenne z grupy Sentima i odkryj najbardziej ekonomiczne rozwiązania mebli szytych na miarę, w atrakcyjnych cenach. Własny styl możesz wybrać spośród wielu dostepnych wzorów i kolorów frontów, a o funkcjonalność wnętrz zadbać, wybierając profesjonalne akcesoria i elementy wyposażenia dodatkowego.

Sprawdź również:

Zestawy kuchenne
Szukasz zabudowy kuchennej w korzystnej cenie? Przygotowaliśmy kolekcje Semi Line i Junona Line, które ułatwią zagospodarowanie funkcjonalnej przestrzeni. Możesz wykorzystać gotowe zestawy w atrakcyjnej cenie, rozbudować je za pomocą pojedynczych modułów lub samodzielnie skonfigurować wymarzony układ szafek.
Zaprojektuj swoją kuchnię:
Zdalne projektowanie kuchni z Black Red White. Sprawdź!
Masz pytania?
Zadzwoń na infolinię: +48 84 685 02 02
Napisz wiadomość: bok@brwsa.com.pl
Infolinia czynna: poniedziałek - piątek w godzinach 10:00 - 20:00
sob. i ndz. handlowe: 10:00 - 18:00

Dlaczego warto kupować na www.brw.pl?