Pudło Sweet Home – bo w przytulnym domu nie ma miejsca na bałagan

Sprzątasz niemal codziennie, a i tak nie panujesz nad rozgardiaszem? Tak dzieje się, gdy masz za dużo rzeczy, a za mało miejsca na ich przechowywanie. Na szczęście możesz temu zaradzić raz, a dobrze – wykorzystaj pudło Sweet Home, a nienaganny porządek stanie się normą.

Pudło w rozmiarze A4 to optymalny wybór – zmieści się w regale i na półce w szafie, a przechowa nawet większe rzeczy, np. sportowe buty czy maskotki. Połączona ze ścianką pokrywa zapewnia dyskrecję i zapobiega zakurzeniu zawartości. Dzięki uchwytom pudełko jest poręczniejsze, co ma znaczenie podczas wykładania go na wierzch mebli i przenoszenia kilku pojemników jednocześnie. Oczywiście to nie jest zwykłe kartonowe pudło – stylizowany napis Home Sweet Home i wzór bielonej deski pozwalają go użyć jako ozdoby wnętrza.

Artystyczny nieład może i pobudza kreatywność, ale nie zawsze jest pożądany. Aby szybko pozbyć się tego efektu, po prostu wrzuć wszystkie drobiazgi (np. rozrzucone zabawki) do kartonu i odstaw na półkę. Dekoracyjne pudło Sweet Home możesz umieścić nawet w kuchni i salonie – jego design świetnie pasuje do przytulnej aranżacji inspirowanej stylem vintage, skandynawskim lub prowansalskim.

Wymiary
Długość 34 cm
Głębokość 26 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Do pobrania