Pudło Blue A4 – przechowuj tak, jak lubisz

Drobiazgi zwykle nie mają swojego stałego miejsca, ale są przerzucane z kąta w kąt. Mają też tendencję do znikania akurat wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Jednak jeśli wykorzystasz pudło Blue A4 do przechowywania drobnych przedmiotów, znajdziesz je w kilka sekund – wystarczy odsunąć pokrywę i sięgnąć.

To uniwersalny niezbędnik w domu i firmie. Zamykane pudło z kartonu przechowa dokumenty, materiały, zabawki, przepisy kulinarne, ozdoby do włosów itp. Pokrywa jest połączona z tylną ścianką, dzięki czemu nie spadnie np. podczas zdejmowania z szafy czy transportu. Dzięki wyciętym uchwytom pojemnik nie wyślizgnie się z rąk i łatwiej go podniesiesz. Stonowany odcień błękitu pozwala użyć pudła Blue również w firmie, gdzie przyda się do archiwizowania dokumentów czy przechowywania materiałów biurowych.

Niewielka szafa to nie problem – przeznacz kartonowe pudełko na ubrania posezonowe, a uzyskasz więcej miejsca na aktualną odzież. Za pomocą lekkich i pojemnych kartonów możesz też „poskromić” bałagan wykonany dziecięcymi rączkami. Pojemne pudło Blue przechowa więcej zabawek niż otwarta półka, a przy okazji wprowadzi łagodny akcent kolorystyczny do pokoju Twojej pociechy.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania