Pudło Łezka 2 szt. – pomysłowe przechowywanie w domu i firmie

Nie wiesz, gdzie schować prywatną korespondencję albo pamiątki dawnych lat? A może organizujesz domowe biuro lub pracownię rękodzielniczą? W takim razie to dobry moment, by zamówić kartonowe pudło Łezka – wrzuć do niego wszystkie drobne przedmioty i oszczędzaj czas dzięki sprawnej organizacji.

Pojemników ułatwiających przechowywanie nigdy za wiele. W zestawie znajdziesz dwa pudła kartonowe w subtelne wzory w kształcie łezki. Dzięki jasnej kolorystyce nie będą rzucać się w oczy i nie wprowadzą chaosu w przemyślaną aranżację.

Po bokach znajdują się otwory na palce, dzięki którym przenoszenie pełnego pudełka jest wygodniejsze. Oba pojemniki mają takie same wymiary – pomieszczą przedmioty o wielkości kartki A4, a więc przydadzą się na dokumenty, zeszyty, skrawki materiałów czy bibeloty. Pudła z kartonu są lekkie i sztywne, zatem możesz układać je jedno na drugim, aby zaoszczędzić miejsce.

Jak zaprojektować garderobę tanim kosztem? Kup tekstylną szafę albo zamontuj na ścianie półki – wstaw kartony w luki i używaj do przechowywania pasków, rękawiczek i innych drobnych elementów garderoby. Pudło Łezka A4 możesz wykorzystać także w pokoju dziecka do szybkiego porządkowania resoraków czy klocków.

Łezka 2 szt. - wymiary
Waga 0.43 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Wymiary 33x25x18
Materiał karton