Pufa Moly – wielofunkcyjny pomocnik do salonu

Nawet jeśli sądzisz, że w Twoim salonie jest wystarczająco dużo mebli wypoczynkowych, bywają sytuacje, kiedy dla kogoś zabraknie krzesła czy miejsca na kanapie. W takiej sytuacji uratuje Cię pufa Moly – dodatkowe siedzisko, które na co dzień nie zajmie zbyt wiele cennej przestrzeni.

Choć jest mała i niepozorna, to będziesz pod wrażeniem jej funkcjonalności. Tapicerka z ekoskóry jest wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, bez problemu usuniesz z niej mokre plamy czy ślady po jedzeniu. Skórzany mebel będzie też ozdobą wnętrza – do wyboru masz kilka wariantów kolorystycznych, zatem możesz dopasować podnóżek do fotela lub całego pomieszczenia. Dzięki zgrabnej kubikowej formie pufa może łatwo zająć miejsce pod ławą czy toaletką – jeśli będziesz potrzebować więcej wolnego miejsca, po prostu wsuń ją pod stolik lub odstaw do kąta. Ale to nie wszystko – płaska powierzchnia umożliwia postawienie na siedzisku szklanki czy talerza, a otwierana pokrywa zapewnia miejsce do przechowywania.

Otwierana pufa Moly zaskakuje swoją funkcjonalnością. W pokoju dziecka może zastąpić skrzynię na zabawki, w przedpokoju ułatwi wkładanie butów. W salonie przydadzą się dwie – jedną ustaw obok stolika kawowego, drugą umieść przed fotelem.


Cechy szczególne mebla:
• Pufa składana z trzech części.
•Tapicerowana materiałem PCV.
• Wygodne siedzisko.
• Pojemny schowek.
• Mozliwość złożenia.
Moly - wymiary
Szerokość 38 cm
Wysokość 38 cm
Głębokość 38 cm
Waga 3 kg
Producent produktu:
Halmar
Pozostałe informacje
Materiał PVC
Kształt kwadrat