Ramka na zdjęcie –  francuska elegancja

Pamiątka z młodości, a może ostatnich wakacji? Zdjęcia dzieci, wnuków i partnera – na nie zawsze warto znaleźć wyjątkowe miejsce. Piękna ramka na zdjęcia to doskonały sposób na zatrzymanie ulotnych chwil i nadanie im wyjątkowej oprawy. Prezentowany wyrób w wyszukany sposób podkreśli urodę ważnych zdjęć, sprawiając, że nabiorą dodatkowej wartości i charakteru.

Stylizowana na francuski styl w kolorze łamanej bieli prezentuje się nadzwyczaj elegancko i efektownie. Kunsztowne zdobienia i dbałość o detale przydają produktowi kunsztu i wykwintności. Zwróć uwagę na subtelne żłobienie w wewnętrznej części ramy, które podkreśla jej charakter. Umieszczone w takiej oprawie zdjęcie zyska nową jakość i stanie się bezcenną pamiątką. Twoje ulubione zdjęcie nie mieści się w albumie? Ramka pozwoli Ci wyeksponować fotografię o wymiarach 13x18 cm.

Wykonana z wysokiej jakości plastiku, lekka ramka może stanąć na toaletce, stoliku nocnym i komodzie – bez obaw, nawet jak ją strącisz nic się nie stanie. Poszukujesz innych ramek? Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą ram na zdjęcia.

ramka na zdjęcie - wymiary
Szerokość 13 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.262 kg
Do pobrania