Regał Dalarna – skandynawski powiew świeżości

Wyjątkowo praktyczny, a przede wszystkim estetyczny i stylowy – taki właśnie jest prezentowany regał Dalarna, dzięki któremu Twoja skandynawska, nowoczesna, industrialna bądź klasyczna przestrzeń stanie się gustowna i pełna subtelnych rozwiązań. Mebel doskonale odnajdzie się w salonie, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym oraz gościnnym. Poznaj jejgo wyjątkową naturę i odmień swoje wnętrze!

Regał Dalarna powstał z wysokiej jakości materiałów: panel górny to matowy dąb dziki szczotkowany i lakierowany fornir, rama i 3 drzwi zostały wykonane z matowego dębu PU lakierowanego fornir dziki, z kolei podstawą jest czarny matowy szorstki metal malowany proszkowo. Posiada również 4 czarne półki z melaminy, wyposażone w praktyczną funkcję pusz to open. Wymiary mebla wynoszą 102,2 × 45 × 124,7 cm.

Ten stylowy regał łączy w sobie skandynawski klimat, elegancki design oraz rustykalny charakter, które wspólnie tworzą gustowny mebel. Z pewnością wpasuje się do wielu nowoczesnych wnętrz potrzebujących oryginalnych elementów wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 102,2 cm
Wysokość 124,8 cm
Waga 79.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona