Regał Namur – biblioteczka ucznia

Niesamowite, jak te dzieci szybko rosną, prawda? Dzisiaj zamiast pluszowych misiów, na półce lądują nowe wydania kultowych książek, planszówki i zeszyty do przyrody i matematyki. Stwórz swojej latorośli przestrzeń sprzyjającą nauce, rozrywce i odpoczynkowi. Z pomocą przychodzi kolekcja młodzieżowa Namur.

Ustawione kolorystycznie, autorami, tematyka? Jaki system układania książek wybierasz? Niezależnie od wyboru przyda się miejsce, w którym zmieszczą się wszystkie tytuły. Wysoki regał typu słupek Namur tworzy doskonałe miejsce na domową biblioteczkę.

Regał o wymiarach 50 x 205,5 cm posiada:

- 4 półki, idealnie sprawdzające się w ekspozycji książek, po które sięga Twoje dziecko,

- 2 kompaktowe szuflady w dolnej części, w których możesz ukryć kable, ładowarki lub artykuły plastyczne.

Niezwykłą aranżację stworzysz dzięki jasnym meblom w wybarwieniu modrzew sibiu jasny. Jednolitą folię przełamano ciemnymi plecami  w kolorze sentencja szara, a umieszczone na nich napisy podkreślają młodzieżowy styl kolekcji.

Regał Namur możesz zestawić z szafą, komodą lub ustawić w pobliżu biurka, tworząc podręczną biblioteczkę. Wykorzystując pozostałe elementy kolekcji, stworzysz funkcjonalny i ponadczasowy pokój młodzieżowy, którego charakter możesz zmienić za pomocą kolorowych dodatków.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 205,5 cm
Waga 38.35 kg
Do pobrania