Regał Seaford, czyli porządek w dobrym stylu!

Twoje półki i regały uginają się pod ciężarem książek? A może szukasz sposobu na wyeksponowanie domowych bibelotów? Zwróć uwagę na Seaford – to mebel, obok którego nie można przejść obojętnie.

Regał Seaford zachwyca niebanalną konstrukcją, którą tworzą półki na trzech poziomach połączone solidnym stelażem. Najniższa z nich pełni jednocześnie rolę szuflady z funkcją push to open. Połączenie metalu i płyty MDF pozwoli Ci stylowo oraz praktycznie zaaranżować salon, kuchnię, gabinet, pokój młodzieżowy, przedpokój czy sypialnię urządzoną w dowolnym stylu – od skandynawskiego, przez loftowy, nowoczesny, aż do retro.

Podstawa regału to metal malowany proszkowo w odcieniu intensywnej czerni. Półki i szuflada mają wygląd dębu, co nadaje im naturalnego charakteru. Całość jest nie tylko ciekawie zaprojektowana, ale też łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu.

Regał Seaford ma wysokość 174,5 cm, szerokość 77 cm oraz głębokość 36 cm. Zmieści się zatem w przestronnym, jak i niewielkim wnętrzu. Do regału dopasujesz także inne meble z tej kolekcji, np. półki, biurko czy stolik nocny.

Wymiary
Głębokość 36 cm
Szerokość 77 cm
Wysokość 174,5 cm
Waga 16.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona