Regał Seaford – przestronny i wyrafinowany

Szukasz efektownego mebla do salonu lub gabinetu? Regał Seaford łączy wyrafinowane wzornictwo z nowoczesną i prostą formą. Mebel jest jednocześnie przestronny i lekki. O jego designerskim charakterze decyduje kontrastowa kolorystyka, proste linie i wysoka jakość użytych materiałów. Modne połączenie drewna i metalu to kwintesencja stylu industrialnego.

Industrialny regał został wykonany z wysokiej jakości płyty MDF i metalu. Chropowata stal malowana proszkowo na czarno podkreśla geometryczny kształt mebla i eksponuje cztery pojemne półki w kolorze dzikiego dębu. Wymiary regału to 150x77x35 cm. Ażurowa konstrukcja sprawia, że całość prezentuje się lekko i nowocześnie. Regał możesz ustawić przy ścianie lub stworzyć z niego efektowną ściankę działową.

Otwarte półki fantastycznie sprawdzą się jako miejsce przechowywania książek, zdjęć oraz ulubionych bibelotów. Na regale możesz także postawić rośliny i wprowadzić tym samym zielony akcent do aranżacji. Prosta forma i surowe materiały pozwolą Ci bez wysiłku podkreślić nowoczesny styl wnętrza i stworzyć wyjątkową i modną przestrzeń.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 77 cm
Wysokość 150 cm
Waga 17.6 kg
Do pobrania