Regał Seaford 2 – loftowa przestrzeń na dekoracje

Potrzebujesz wysokiego regału w stylu industrialnym? Oto i on – jego wysokość Seaford 2! Pomoże Ci uporządkować książki i dekoracje, a jednocześnie doda wnętrzu charakteru. Poznaj resztę jego zalet.

Wysoki regał dobrze wykorzystuje powierzchnię ściany, a przy tym prawie nie zabiera miejsca na podłodze. Mebel ma 170 cm wysokości i 70 cm szerokości – z pewnością można więc określić go słowem „pojemny”.

Stelaż jest wykonany z metalu malowanego proszkowo na czarno. Podtrzymuje on 9 półek z płyty MDF pokrytej okleiną o strukturze dębu. Półki zostały rozmieszczone asymetrycznie i wykończone czarnym obrzeżem, więc mebel prezentuje się oryginalnie i nowocześnie.

Lekka, ażurowa konstrukcja nadaje się nawet do mniejszych mieszkań. Otwarty regał nie przytłacza aranżacji i pasuje zarówno do salonu, jak i sypialni czy gabinetu. Możesz trzymać na nim kolekcję książek, rośliny doniczkowe, pięknie oprawione zdjęcia – kreuj kompozycję zgodnie z własnym poczuciem estetyki.

Czy nowoczesny regał Seaford 2 sprawdzi się jedynie w estetyce loftowej lub industrialnej? Nie! Choć metal kojarzy się z pofabrycznymi klimatami, uniwersalna forma jest odpowiednia do wnętrz skandynawskich, retro i wielu innych.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowo spójnej aranżacji, możesz zestawić ten model w duecie z niskim regałem Seaford. Solo też wygląda świetnie, a efekt końcowy zależy tylko od tego, co na nim umieścisz!

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 170 cm
Waga 15 kg
Do pobrania